Ortaköy Siemens Klima Servisi

Ortaköy Siemens Klima Teknik Servisi

Siemens markalı klima ürünlerinizdeki tüm sorunları kısa zaman içinde tamir eden firmamız ürünlerinizdeki tüm sorunları en kısa zamanda tamir ederek sizlere en kaliteli uzman servis hizmetinde bulunmaktadır. Firmamız klimalarınızdaki tüm arızaları aynı gün içinde uzman ekipleri ile kısa zaman içinde yerinde tamir ederek  sizlere güvenilir servis hizmetinde bulunmaktadır.

Klima ürünlerinizin gerek bakımları gerekse söküm montajlarınıda yapan firmamız sizlere en kısa zamanda en yakın servis olarak hizmette bulunmaktayız.

Yaptığımız incelemeler doğrultusunda iklimlendirme ürünlerinizde parça gereksinimi olduğunda bu parçalar sıfır parçalar takılarak değiştirilmekte ve 1 sene firma garantisi verilmektedir, garanti sadece değişimi yapılan parçayı kapsamaktadır.

Klimalarınızda aşağıdaki işlemleri yapmaktayız.

  • Ortaköy Siemens Klima Tamiri
  • Ortaköy Siemens Klima Bakım Servisi
  • Ortaköy Siemens Klima Gaz Sarjı
  • Ortaköy Siemens Onarım Servisi
  • Ortaköy Siemens Klima Sökümü
  • Ortaköy Siemens Klima Montajı
  • İkinci El Klima Siemens Satışı

Klima ürünlerlerinizin gerek arıza onarımı gerekse parça dğeişimlerinde sıfır parçalar kullanmakta ve bu parçalara 1 sene firma garantisi vermekteyiz bu sayede eğer takılan parçada herhangi bir sorun oluşursa (Sadece Takılan Parça Garantisi) ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlanmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Siemens Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıda bulunmaktadır.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net