Gülbağ Toshiba Klima Servisi

Gülbağ Toshiba Klima Servisi Hizmetlerimiz

Gülbağın güvenilir arıza onarım bakım servisi olarak cihazlarınızdaki tüm sorunlar kısa zaman içerisinde tamir edilerek sizlere en güvenilir arıza tamir hizmetini vermekteyiz. Ürünlerinizdeki arızalar ürünlerinizin yerinde arıza tespiti yapmakta ve arızaların tamirlerini uzman ekiplerimizce yerinde onarım yapmaktayız.

Klimalarınızın ayrıca bakım, söküm, montaj, gaz sarjı, elektronik kar tamiri gibi işlemlerinide aynı gün içinde servis kaydı oluşturarak hizmet alabilirsiniz.

Firmamız arıza onarımlarını aynı gün içinde yerinde tamir işlemi yapmakta ve sadece garantisi tükenen cihazların teknik servis hizmetini vermekteyiz. Değişim yapılan sıfır parçalara 1 sene firma garantimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Gülbağ Toshiba Yıllık Klima Bakımı
  • Gülbağ Toshiba Klima Sökümü ve Montajı
  • Gülbağ Toshiba Klima Arıza Servisi
  • Gülbağ Toshiba Klima Parça Değişimi
  • Gülbağ Toshiba Klima Gaz Sarjı
  • Gülbağ Toshiba Klima Teknik Servis

Gülbağ Toshiba Klima Bakımı

Yıllık bakım yapılmayan klimaların arızalanma olasılığı daha yüksektir ve bakımsız klimalar ortamın havasını  oldukça bozmaktadır ve bu şekildeki klimaların birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Yapmış olduğumuz klima bakımları klimalarınızın performansını oldukça artırmaktadır bu yüzden klimalarınızın yılda en az 1 kez bakımını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Gülbağ Klima Söküm ve Montaj Hizmetlerimiz 

Klimalarınızın (AC) taşınırken yada bir yerden başka bir yere sökülüp takılma işlemlerinide aynı gün içinde yapmaktayız, klimaların söküm ve montaj hizmetlerinide arıza onarımlarında olduğu gibi size en yakın bölgeden ve aynı gün içinde hizmette bulunmaktayız. Klimalarınızın sökülme esnasında klima gazlarının toplanması sağlanmaktadır bu sayede extradan klima gazının yapılması gerekmemektedir. Sökülmeden önce klimalarınızın arıza kontrolleri yapılmakta ve takım sonrasında sadece montajımıza yani işçiliğimize 1 sene firma garantisi vermektedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gülbağ Toshiba Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin iletişim numarası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net