Ulus Bosch Kombi Servisi

Ulus Bosch Kombi Servisi Hizmetleri

Ulus semtinin özel Bosch servisi olarak arızalanmış cihazlarınıza siz servis kaydı açtırdıktan sonra o gün içerisinde arızalanmış ürünlerinizi tüm tamirini ve bakımını apmaktayız. Parça gereksinimlerde sıfır parça kullanan firmamız bu parçalara 1 yıl firma garantisi vererek güvenceye almaktadır. Firmamızın vermiş olduğu hizmet kayıt altına alınmaktadır.

Firmamız kombi bakımının yanında Petek temizliğide yapmaktadır dilerseniz ikisini birlikte yaparak daha fazla indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.

  • Ulus Bosch Kombi Bakımı
  • Ulus Bosch Petek Temizliği
  • Ulus Bosch Parça Değişikliği
  • Ulus Bosch Parça Arıza Onarımı Servisi
  • Ulus Bosch Tamir Servisi
  • Ulus Bosch Kombi Söküm ve Takımı

Ulus bölgesinde yapmış olduğumuz kampanyalardan ayrarlanmak için bizlere aşağıdaki servis numarasını vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : Bosch-35434

Kombi Bakımı Hizmetleri

Kombi bakımının temel amacı cihazlarınızın daha performanslı çalışması ve aynı zamanda kombinizin ömrünü uzatmaktadrı bakımlı kombiler yapılan ölçümlerde yapılmayan kombilerden daha uzun çalışma zamanı bulunmaktadır.
Kombi Petek Temizliği Hizmetleri

Ulus Kombi Petek temizliği servisi hizmetlerimizde bu konuda uzmanşmış servis ekiplerimiz tarafından ve sadece bu iş için üretilmiş kimyasal ve ve makineler ile yapılmaktdır. Firmamız yapılan tüm işlemlerde firma resmi formu ile belgelendirmektedir.
Kombi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ulus Bosch Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

 


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net