Şişli Toshiba Klima Servisi

Şişli Toshiba Klima Servisi Hizmetlerimiz

Şişlinin güvenilir arıza onarım ve bakım servisi olarak sizlere her daim en kaliteli ve güvenilir teknik servisi hizmetinde bulunmaktayız arızalanan ürünlerinizin tüm sorunları uzman ekiplerimizce yerinde arıza tespiti yapılmakta ve bu tespitler sonrasında cihazlarınızdaki tüm arızalar sizlere yazılı ve sözlü olarak bildirilmektedir.

Klimalarınızın ister inverter klima isterse normal on/off tipi olsun tüm arızalar ve bu cihazlar ile alakalı yedek parça ihtiyaçlarını kısa zaman içinde gidermekteyiz.

Firmamız arıza onarımlarını aynı gün içinde yapmakta ve sadece garantisi tükenen cihazların teknik servis hizmetini vermekteyiz. Değişim yapılan sıfır parçalara 1 sene firma garantimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Şişli Toshiba Yıllık Klima Bakımı
  • Şişli Toshiba Klima Sökümü ve Montajı
  • Şişli Toshiba Klima Arıza Servisi
  • Şişli Toshiba Klima Parça Değişimi
  • Şişli Toshiba Klima Gaz Sarjı
  • Şişli Toshiba Klima Teknik Servis

Şişli Toshiba Klima Bakımı

Yıllık bakım yapılmayan klimaların arızalanma olasılığı daha yüksektir ve bakımsız klimalar ortamın havasını  oldukça bozmaktadır ve bu şekildeki klimaların birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Yapmış olduğumuz klima bakımları klimalarınızın performansını oldukça artırmaktadır bu yüzden klimalarınızın yılda en az 1 kez bakımını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Şişli Klima Söküm ve Montaj Hizmetlerimiz 

Klimalarınızın (AC) taşınırken yada bir yerden başka bir yere sökülüp takılma işlemlerinide aynı gün içinde yapmaktayız, klimaların söküm ve montaj hizmetlerinide arıza onarımlarında olduğu gibi size en yakın bölgeden ve aynı gün içinde hizmette bulunmaktayız. Klimalarınızın sökülme esnasında klima gazlarının toplanması sağlanmaktadır bu sayede extradan klima gazının yapılması gerekmemektedir. Sökülmeden önce klimalarınızın arıza kontrolleri yapılmakta ve takım sonrasında sadece montajımıza yani işçiliğimize 1 sene firma garantisi vermektedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Şişli Toshiba Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin iletişim numarası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net