Sarıyer Toshiba Klima Servisi

Sarıyer Toshiba Klima Servisi

Dünyanın tartışılmaz en iyi klima ürünlerini üreten firmalardan biri olan Toshiba marka klimalar’ın özel teknik servisi olarak hizmet vermekte ve cihazların tüm ısıtma – soğutma yada bakım hizmetlerini vermekteyiz. Firmamız sadece garanti süresi geçmiş ürünlere servis hizmeti vermektedir ve kampanyalar üretmektedir.

Klima cihazlarının periyodik bakımlarını senede muhakkak senede 1 kez yaptırmanız gerekiyor zira bu bakımları yaptırmadığınız takdirde cihazlarınızın ömürleri azalır ve çok daha yüksek faturalar ile karşılaşırsınız.

Yeni teknolojiler üreten Toshiba klimalarında’da sürekli olarak bu teknolojileri uygulamaktadırlar.

Firmamız Sarıyer bölgesinde vermiş olduğu Toshiba Klima hizmetlerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Sarıyer Toshiba Klima Bakımı
  • Sarıyer Toshiba Klima Söküm ve Montajı
  • Sarıyer Toshiba Klima Parça Değişimi
  • Sarıyer Toshiba Klima Arıza Onarımı
  • Sarıyer Toshiba Klima Kumanda Satışı
  • Sarıyer Toshiba Klima İkinci El Alım ve Satımı

Kampanya Detayları ve Ücretlendirmeler

Tüm Toshiba marka klima modellerine hizmet vermekte ve cihazların düz yada Inverter olması farketmeksizin servis hizmetlerimizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri 

  • Havale ile ödeme
  • Kredi Kartı ile ödeme
  • Ödeal sistemi ile ödeme
  • Nakit ödeme

Kampanya Dahilinde Ücret Bilgisi 

Sarıyer Toshiba Klima Bakım Ücreti 70 TL
Sarıyer Toshiba Klima Arıza Onarımı %10 İndirim
Sarıyer Toshiba Klima Söküm ve Montajı %11 İndirim
Sarıyer Toshiba İkinci El Klima Satımı %20 İndirim

Ayrıca firmamız tüm klima modelerinizin tüm arızalarını yerinde ve zamanında aynı gün çözüme ulaştırmaktadır. Kampanyamızdan yararlanmak için aşağıdaki kodu servis kaydı oluştururken vermeniz yeterlidir.Kampanyamızdan daha fazla bilgi almak için bizlere 0212 254 0444 nolu iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

Kampanya Kodu : Toshiba-30800789

Hizmet verdiğimi ve kampanya oluşturduğumuz bölgenin haritası.

Sarıyer bölgesinde hizmet verdiğimiz bölgeler.

Baltalimanı Toshiba Klima Servisi   Büyükdere Toshiba Klima Servisi  Cumhuriyet Toshiba Klima Servisi   Çamlıtepe Toshiba Klima Servisi   Çayırbaşı Toshiba Klima Servisi   Darüşşafaka Toshiba Klima Servisi  Demirci Toshiba Klima Servisi  Emirgan Toshiba Klima Servisi  Fatih Sultan Mehmet Toshiba Klima Servisi  Ferahevler Toshiba Klima Servisi Garipçe Toshiba Klima Servisi  Gümüşdere Toshiba Klima Servisi  Huzur Toshiba Klima Servisi  Kazım Karabekir Paşa Toshiba Klima Servisi  Kemer Toshiba Klima Servisi  Kısırkaya Toshiba Klima Servisi  Kireçburnu Toshiba Klima Servisi  Kocataş Toshiba Klima Servisi  Kumköy Toshiba Klima Servisi  Maden Toshiba Klima Servisi  Maslak Toshiba Klima Servisi  Merkez Toshiba Klima Servisi  Pınar Toshiba Klima Servisi  Poligon Toshiba Klima Servisi  Pttevleri Toshiba Klima Servisi  Reşitpaşa Toshiba Klima Servisi  Rumeli Hisarı Toshiba Klima Servisi  Rumeli Kavağı Toshiba Klima Servisi  Rumelifeneri Toshiba Klima Servisi

ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net