Sarıyer Demirdöküm Kombi Servisi

Sarıyer Demirdöküm Kombi Servis Hizmetleri

Sarıyer demirdöküm kombi servisi olarak hizmet veren firmamız (Özel Servis) yapmış olduğu tüm hizmetleri sadece garantisi bitmiş ürünlere vermektedir cihazınızın garantisi devam ediyorsa bu ürünlere servis ve kampanyamız bulunmamaktadır. Cihazlarda karşılaşmış odluğunuz arızaların tamamını yernde tamir eden uzman ekiplerimiz sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

Firmamızın vermiş olduğu hizmetlerin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Sarıyer Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Sarıyer Demirdöküm Petek Temizliği
  • Sarıyer Demirdöküm Parça Değişimi
  • Sarıyer Demirdöküm Elektronik Kart Tamiri
  • Sarıyer Demirdöküm Parça Tedariği

Firmamız bu semte özel olarak kampanya yapmakta ve yapılan kampanya ile tüm hizmetlerimizi %12 indirim ile alabilirler, petek temizliği yaptırdığınız takdirde kombi bakımınız 50 TL ye yapılmaktadır.

Not : Kombi cihazlarınıza yüksek enerji , yüksek su basıncı gelmesi zihazlarınzın bozulmasına neden olabilir.

Hizmetlerimizden bazıları ( Demirdöküm Kombi Servisi )

  • Kombi Arızaların Tamiri (Onarımı)
  • Kombi Ürünlerin Bakımı
  • Kombi Ürünlerin Söküm ve Montajı
  • Kombi Elektronik Kart Tamiri
  • Kombi Parça Siparişi

İndirimli ücretlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki kodu bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : Demirdöküm-24132413

Teknik servisimizden aldığınız tüm işçilik hizmetleri ve parça değişimleri firmamız tarafından 1 sene garanti verilmektedir.

Yaptığımız kampanyalar ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Sarıyer Demirdöküm Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet ve kampanya yapılan bölgenin haritası.

Hizmet verdiğimiz Sarıyer semti mahalleleri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Baltalimanı Demirdöküm Kombi Servisi   Büyükdere Demirdöküm Kombi Servisi  Cumhuriyet Demirdöküm Kombi Servisi   Çamlıtepe Demirdöküm Kombi Servisi   Çayırbaşı Demirdöküm Kombi Servisi   Darüşşafaka Demirdöküm Kombi Servisi  Demirci Demirdöküm Kombi Servisi  Emirgan Demirdöküm Kombi Servisi  Fatih Sultan Mehmet Demirdöküm Kombi Servisi  Ferahevler Demirdöküm Kombi Servisi Garipçe Demirdöküm Kombi Servisi  Gümüşdere Demirdöküm Kombi Servisi  Huzur Demirdöküm Kombi Servisi  Kazım Karabekir Paşa Demirdöküm Kombi Servisi  Kemer Demirdöküm Kombi Servisi  Kısırkaya Demirdöküm Kombi Servisi  Kireçburnu Demirdöküm Kombi Servisi  Kocataş Demirdöküm Kombi Servisi  Kumköy Demirdöküm Kombi Servisi  Maden Demirdöküm Kombi Servisi  Maslak Demirdöküm Kombi Servisi  Merkez Demirdöküm Kombi Servisi  Pınar Demirdöküm Kombi Servisi  Poligon Demirdöküm Kombi Servisi  Pttevleri Demirdöküm Kombi Servisi  Reşitpaşa Demirdöküm Kombi Servisi  Rumeli Hisarı Demirdöküm Kombi Servisi  Rumeli Kavağı Demirdöküm Kombi Servisi  Rumelifeneri Demirdöküm Kombi Servisi

ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net