Ortaköy Mitsubishi Klima Servisi

Ortaköy Mitsubishi Klima Teknik Servisi

Ortaköy’ün en güvenilir ve Mitsubishi klimaların arızaları konusunda deneyimli ekiplerimiz sizlere klimalarınızdaki tüm arızaları sıkıntıları, parça değişimlerini, söküm ve montaj hizmetinde bulunmaktadır, arızalanan klimalarının sorunlarını kısa zaman içerisinde tamir ederek sizlere güvenilir teknik servis hizmetinde bulunmaktadır. Arızalanan cihazlarınızın tüm sorunlarını öncelikle  uzman ekiplerimiz kontrol etmekte ve daha sonrasında arızalar hakkında size yazılı ve sözülü olarka bilgiler vermektedir.

Bu bilgiler doğrultusunda cihazlarınızın yapılmasını onaylayabilir yada servis iptali yapabilirsiniz Servis iptali yaptığınızda sadece servis, arıza tepsit ücretini ödersiniz.

Yaptığımız incelemeler doğrultusunda iklimlendirme ürünlerinizde parça gereksinimi olduğunda bu parçalar sıfır parçalar takılarak değiştirilmekte ve 1 sene firma garantisi verilmektedir, garanti sadece değişimi yapılan parçayı kapsamaktadır.

Klimalarınızda aşağıdaki işlemleri yapmaktayız.

  • Ortaköy Mitsubishi Klima Tamiri
  • Ortaköy Mitsubishi Klima Bakım Servisi
  • Ortaköy Mitsubishi Klima Gaz Sarjı
  • Ortaköy Mitsubishi Onarım Servisi
  • Ortaköy Mitsubishi Klima Sökümü
  • Ortaköy Mitsubishi Klima Montajı
  • İkinci El Klima Mitsubishi Satışı

Klima ürünlerlerinizin gerek arıza onarımı gerekse parça dğeişimlerinde sıfır parçalar kullanmakta ve bu parçalara 1 sene firma garantisi vermekteyiz bu sayede eğer takılan parçada herhangi bir sorun oluşursa (Sadece Takılan Parça Garantisi) ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlanmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Mitsubishi Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıda bulunmaktadır.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net