Ortaköy LG Klima Servisi

Ortaköy LG Klima Servisi
Biz lider teknik servis olarak LG klima montajlarında en uygun yeri ve uygun kapasiteli klimaları öneriyoruz ve LG klima montajını gerçekleştiriyoruz.
Sağlığınız ve LG klimanızın performanslı çalışması için birinci sınıf klima temizleme kimyasalları kullanıyoruz.LG klima tamir ve onarım hizmetlerinde orjinal parça ve garantili işçilik uygun fiyat sunuyoruz. Lider teknik LG servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

  • Ortaköy LG Klima Bakımı
  • Ortaköy LG Klima Söküm ve Montajı
  • Ortaköy LG Klima Parça Değişimi
  • Ortaköy LG Klima Arıza Onarımı
  • Ortaköy LG Klima Kumanda Satışı
  • Ortaköy LG Klima İkinci El Alım ve Satımı

Kampanya Detayları ve Ücretlendirmeler

Tüm LG marka klima modellerine hizmet vermekte ve cihazların düz yada Inverter olması farketmeksizin servis hizmetlerimizden teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri 

  • Havale ile ödeme
  • Kredi Kartı ile ödeme
  • Ödeal sistemi ile ödeme
  • Nakit ödeme

Kampanya Dahilinde Ücret Bilgisi 

Ortaköy LG Klima Bakım Ücreti 70 TL
Ortaköy LG Klima Arıza Onarımı %10 İndirim
Ortaköy LG Klima Söküm ve Montajı %11 İndirim
Ortaköy LG İkinci El Klima Satımı %20 İndirim

Ayrıca firmamız tüm klima modelerinizin tüm arızalarını yerinde ve zamanında aynı gün çözüme ulaştırmaktadır. Kampanyamızdan yararlanmak için aşağıdaki kodu servis kaydı oluştururken vermeniz yeterlidir.Kampanyamızdan daha fazla bilgi almak için bizlere 0212 254 0444 nolu iletişim numaralarından arayabilirsiniz.

Kampanya Kodu : LG-30800789

Hizmet verdiğimi ve kampanya oluşturduğumuz bölgenin haritası.

Ortaköy bölgesinde hizmet verdiğimiz bölgeler.

Baltalimanı LG Klima Servisi   Büyükdere LG Klima Servisi  Cumhuriyet LG Klima Servisi   Çamlıtepe LG Klima Servisi   Çayırbaşı LG Klima Servisi   Darüşşafaka LG Klima Servisi  Demirci LG Klima Servisi  Emirgan LG Klima Servisi  Fatih Sultan Mehmet LG Klima Servisi  Ferahevler LG Klima Servisi Garipçe LG Klima Servisi  Gümüşdere LG Klima Servisi  Huzur LG Klima Servisi  Kazım Karabekir Paşa LG Klima Servisi  Kemer LG Klima Servisi  Kısırkaya LG Klima Servisi  Kireçburnu LG Klima Servisi  Kocataş LG Klima Servisi  Kumköy LG Klima Servisi  Maden LG Klima Servisi  Maslak LG Klima Servisi  Merkez LG Klima Servisi  Pınar LG Klima Servisi  Poligon LG Klima Servisi  Pttevleri LG Klima Servisi  Reşitpaşa LG Klima Servisi  Rumeli Hisarı LG Klima Servisi  Rumeli Kavağı LG Klima Servisi  Rumelifeneri LG Klima Servisi

ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net