Kilyos Arçelik Kombi Servisi

Kilyos Arçelik Kombi Servis Hizmetleri 

Kilyos semtinde hizmet veren firmamız tüm Arçelik marka ürünlerinizin arızaları, bakımları, parça değişimlerini ve kart arızalarını yapmaktadır. Firmamız arızaların yapımından önce arıza tespiti yapmakta daha sonrasında arıza giderimi yapılmaktadır. Hizmetlerimiz özel teknik servis adı altında yapılmakta sadece garantisi tükenmiş ürünlere hizmette bulunmaktadır.

Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kilyos Kombi Arıza
  • Kilyos Kombi Bakımı
  • Kilyos Kombi Petek Temizliği
  • Kilyos Kombi Parça Değişimi
  • Kilyos Kombi Onarım

Firmamız ayrıca Kilyos bölgesine indirimli servis hizmeti vermek için kampanyalar düzenlemektedir bu kampanya sayesinde %10 indirim alabilirsiniz. Kampanyamızdan yararlanmak için aşağıda kodu kullanmanız gereklidir.

Kombi Servis Kampanya Kodu : ARC-230065

Kilyos Petek Temizleme

Kombi cihazlarınızın bir parçası olan peteklerinizin zamanında temizlenmemesi sonucunda ısınma proplemleri yaşayabilirsiniz. Kombi petekleri kirli olduğu takdirde hem ısınma tam olmaz hemde kombiniz arıza gösterebilir.

Kilyos Kombi Bakımı

Kombi bakımınızı senede 1 kez kışa girmeden önce yaptırmanız hem cihazınızın ömrünü uzatır hemde kombinizin kışın en soğuk günlerinde sorun yaşamanızı engellemektedir.

Servis hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kilyos Arçelik Kombi Servisi Numarası

0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net