Fulya Baymak Kombi Servisi

Fulya Baymak Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Fulya Baymak Servisi olarak kombi cihazlarınız ile yaşamış olduğunuz tüm sorunlarda gönül rahatlığı ile servis firmamızı çağırabilirsiniz. Firmamız bu arızaların tamamını hemen yerinde tamir etmekte ve bakımlarını yaptırmaktadır. Şirketimiz kombilerin tüm sorunlarını acil olarak müdahale etmek için kurulmuş özel teknik servis hizmeti vermektedir ve sadece garantisi tükenmiş ürünlere servis hizmeti vermektedir.

Kombi ürünlerinizin arızalarında özellikle kış aylarında hemen müdahale edilmesini ve tüm sorunların çözülmesini isterseniz firmamızdan servis kaydı oluşturabilirsiniz servis kaydı oluşturduğunuzda operatörlerimiz size en yakın servis gezici aracımızı yönlendirecek ve kısa bir zaman sonra cihazınızı tamiri yapılarak tüm sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

Firmamızın kombi bakımı ve petek temizliği hizmetide mevcuttur ve bu hizmetlerimizden’de kampanyalarımız sayesinde daha uyguna indirimli bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Baymak Kombi hizmetlerimizinden bazıları.

Fulya Baymak Kombi Bakımı
Fulya Baymak Kombi Temizliği
Fulya Baymak Kombi Parça Değişimi
Fulya Baymak Kombi Petek Temizliği
Fulya Baymak Kombi Tamir Servisi
Fulya Baymak Kombi Parça Satışı

Servislerimiz gün içinde yapılmakta olup herhangi bir parça değişiminde 1 sene firma garantisi verilerek korunmaktadır. Bu değişen parçada herhangi bir sorun olduğunda ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Not: Kombi bakımızdan tüm iç temizliği ve ayarlar yapılarak filtre temizliği ile işlem sonlandırılır.

Kampanyalı olarak tüm hizmetlerinizde geçerli olmak üzere %11 indirim yapmaktayız bu indirim sadece bu bölgeye ait yapılan bir indirimdir diğer semtlerdeki indirimler ile farklılık gösterebilir.

Firmamızın yapmış olduğu kampanyadan faydalanabilmeniz için bizlere aşağıdaki kodu bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : Baymak – 1315110

Teknik Servis firmamızın uzmanlık alanlarını aşağıdadır.

Arıza tespit ve onarım
Kombi kart tamiri
Petek temizliği ve bakım
Kombi bakım ve temizliği
Kombi parça değişimi

Hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan daha fazla yararlanabilmeniz için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Fulya Baymak Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net