Çeliktepe Toshiba Klima Servisi

Çeliktepe Toshiba Klima Servisi Hizmetlerimiz

Çeliktepenin güvenilir arıza onarım bakım servisi olarak sizlere en güvenilir arıza onarım hizmetini vermekteyiz. Cihazlarınızdaki tüm sorunlar kısa zaman içerisinde ekiplerimizce yerinde onarımları yapılmaktadır bu sayede zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Dünyada en kaliteli klima markalarından biri olan Toshiba ürünlerinizin parça değişimleri, gaz sarjları, elektronik kart tamiri, söküm ve montaj hizmeti

Firmamız arıza onarımlarını aynı gün içinde yapmakta ve sadece garantisi tükenen cihazların teknik servis hizmetini vermekteyiz. Değişim yapılan sıfır parçalara 1 sene firma garantimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Çeliktepe Toshiba Yıllık Klima Bakımı
  • Çeliktepe Toshiba Klima Sökümü ve Montajı
  • Çeliktepe Toshiba Klima Arıza Servisi
  • Çeliktepe Toshiba Klima Parça Değişimi
  • Çeliktepe Toshiba Klima Gaz Sarjı
  • Çeliktepe Toshiba Klima Teknik Servis

Çeliktepe Toshiba Klima Bakımı

Yıllık bakım yapılmayan klimaların arızalanma olasılığı daha yüksektir ve bakımsız klimalar ortamın havasını  oldukça bozmaktadır ve bu şekildeki klimaların birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Yapmış olduğumuz klima bakımları klimalarınızın performansını oldukça artırmaktadır bu yüzden klimalarınızın yılda en az 1 kez bakımını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Çeliktepe Klima Söküm ve Montaj Hizmetlerimiz 

Klimalarınızın (AC) taşınırken yada bir yerden başka bir yere sökülüp takılma işlemlerinide aynı gün içinde yapmaktayız, klimaların söküm ve montaj hizmetlerinide arıza onarımlarında olduğu gibi size en yakın bölgeden ve aynı gün içinde hizmette bulunmaktayız. Klimalarınızın sökülme esnasında klima gazlarının toplanması sağlanmaktadır bu sayede extradan klima gazının yapılması gerekmemektedir. Sökülmeden önce klimalarınızın arıza kontrolleri yapılmakta ve takım sonrasında sadece montajımıza yani işçiliğimize 1 sene firma garantisi vermektedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çeliktepe Toshiba Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin iletişim numarası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net