Çağlayan Viessmann Kombi Servisi

Çağlayan Viessmann Kombi Servisi

Çağlayan Viessmann ısıtma sistemleri yani kombilerinizin arızaları, bakımları, parça temini ve değişimi, temizliğini yapan firmamız bu hizmetlerini Aynı Gün Servis hizmeti vermekteyiz. Firmamızın yapmış olduğu tüm hizmetler uzman ekiplerimiz verilmektedir yapılan işçilik ve parça değişiminde 1 sene firma garantisi alırsınız.

Özellikle soğuk kış aylarında kombilere olan ihtiyacımız dahada artmaktadır durum bu şekilde olunca cihazlarınızda sık sık arıza yapmaktadır. Arıza yapan cihazlarınız kışın en soğuk günlerinde canımızı oldukça sıkar ve bazı durumlarda servisçiler 2-3 günde anca gelebilmektedir işte bizim kurulma amacımızda bu mağduriyeti ortadan kaldırmaktır. Firmamızda servis kaydı oluşturduğunuzda o gün içinde servislerimizden yararlanırsınız.

Ayrıca bu hizmetlerden yararlanma esnasında yapmış olduğumuz kampanyalardan ve indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Kampanyamız tüm yıl boyunca geçerlidir.

Hizmetlerimizden Bazıları

Çağlayan Viessmann Kombi Bakımı
Çağlayan Viessmann Kombi Temizliği
Çağlayan Viessmann Kombi Parça Değişimi
Çağlayan Viessmann Kombi Petek Temizliği
Çağlayan Viessmann Kombi Tamir Servisi
Çağlayan Viessmann Kombi Parça Satışı

Servislerimiz gün içinde yapılmakta olup herhangi bir parça değişiminde 1 sene firma garantisi verilerek korunmaktadır. Bu değişen parçada herhangi bir sorun olduğunda ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Not: Kombi bakımızdan tüm iç temizliği ve ayarlar yapılarak filtre temizliği ile işlem sonlandırılır.

Kampanyalı olarak tüm hizmetlerinizde geçerli olmak üzere %11 indirim yapmaktayız bu indirim sadece bu bölgeye ait yapılan bir indirimdir diğer semtlerdeki indirimler ile farklılık gösterebilir.

Firmamızın yapmış olduğu kampanyadan faydalanabilmeniz için bizlere aşağıdaki kodu bildirmeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : Viessmann – 213540

Teknik Servis firmamızın uzmanlık alanlarını aşağıdadır.

Arıza tespit ve onarım
Kombi kart tamiri
Petek temizliği ve bakım
Kombi bakım ve temizliği
Kombi parça değişimi

Hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan daha fazla yararlanabilmeniz için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Viessmann Servis Numarası
0212 254 0 444
0212 235 5 118
Whatsapp Hattı : 0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net