Çağlayan Baymak Klima Servisi

Çağlayan Baymak Klima Servisi

Çağlayan klima servisi olarak tüm klima modellerinizin yerinde tamirini yapan firmamız tüm bu işlemlerde uzman ekip ve ekipmanları ile yapmakta ve aynı gün içinde tüm arızalarınızı çözüme ulaştırıp sizlerin mağduriyetini minumuma düşürüyorlar. Klima cihazlarınızda diğer elektronik cihazlarınızdan farklı değildir bu açıdan diğer ürünlerinizde nasıl bakım ve ihtiyaçlarını karşılıyorsanız bu cihazlarında bakımlarını ve ihtiyaçlarını karşılamak zorundasınız.

Firmamız karşılaşmış olduğunuz tüm arızlarında firmamızı arayıp yardım talep edebilirsiniz. Firmamız özel Teknik Servis olarak hizmet vermekte ve sadece garantisi tükenmiş ürünlere hizmetimiz bulunmaktadır.

Firmamız ayrıca bu semte özel olarak kampanya yapmaktadır bu kampanya sayesinde çok daha uyguna cihazlarınızın bakım ve arızalarını yaptırabilirsiniz bu kampanyadan yararlandığınızda %10 ile %20 arasında kampanya indiriminden faydalanabilirsiniz. Kampanya kodunuz hemen aşağıdadır.

Çağlayan Baymak Klima Servis Kampanyası: BAY-922014

Hemen hemen tüm klima modellerinizin arıza ve bakım hizmetlerini yapan firmamız aşağıdaki hizmetlerin tümünü yapmaktadır.

  • Ortaköy Aynı Gün Klima Servisi
  • Ortaköy Acil Klima Servisi
  • Ortaköy Baymak Klima Bakımı
  • Ortaköy Baymak Klima Arıza Servisi
  • Ortaköy Baymak Klima Söküm ve Montajı
  • Ortaköy Baymak Klima Parça Değişimi
  • Ortaköy Baymak Klima Alım ve Satımı

Servislerimiz ve kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Baymak Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net