Ayazağa Arçelik Kombi Servisi

Ayazağa Arçelik Kombi Servisi Hizmetleri

Ayazağa Arçelik kombi servisi olarak yapılan tüm işlemleri firmamızın uzman ekip ve ekipmanları ile yapılmakta olup tüm hizmetler atölyeye getirilmeden yerinde tamir sloganı ile yapılmaktadır. Parça değişimlerinizde ve işçiliğimizde firmamızın 1 sene garantisi bulunmaktadır. Yapılan tüm hizmetlerimizde geçerli olmak üzere %12 indirim alabilirsiniz bu kampanya sadece Ayazağa bölgesine özel olarak yapılmakta ve diğer bölgelerdeki kampanyalar ile farklılık gösterebilmektedir.

Firmamız kombi bakımının yanında Petek temizliğide yapmaktadır dilerseniz ikisini birlikte yaparak daha fazla indirimlerimizden yararlanabilirsiniz.

  • Ayazağa Arçelik Kombi Bakımı
  • Ayazağa Arçelik Petek Temizliği
  • Ayazağa Arçelik Parça Değişikliği
  • Ayazağa Arçelik Parça Arıza Onarımı Servisi
  • Ayazağa Arçelik Tamir Servisi
  • Ayazağa Arçelik Kombi Söküm ve Takımı

Ayazağa bölgesinde yapmış olduğumuz kampanyalardan ayrarlanmak için bizlere aşağıdaki servis numarasını vermeniz gerekmektedir.

Kampanya Kodu : Arçelik-231564

Kombi Bakımı Hizmetleri

Kombi bakımının temel amacı cihazlarınızın daha performanslı çalışması ve aynı zamanda kombinizin ömrünü uzatmaktadrı bakımlı kombiler yapılan ölçümlerde yapılmayan kombilerden daha uzun çalışma zamanı bulunmaktadır.
Kombi Petek Temizliği Hizmetleri

Ayazağa Kombi Petek temizliği servisi hizmetlerimizde bu konuda uzmanşmış servis ekiplerimiz tarafından ve sadece bu iş için üretilmiş kimyasal ve ve makineler ile yapılmaktdır. Firmamız yapılan tüm işlemlerde firma resmi formu ile belgelendirmektedir.
Kombi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Ayazağa Arçelik Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 7 225

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Uygun Fiyatlar Hızlı Ödeme Yöntemleri

Firmamızdan almış olduğunuz hizmetlerin ödemesini dilerseniz kredi kartı dilerseniz Havale dilersenizde Ödeal sistemi ile ödeyebilirsiniz.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net