Akatlar Kombi Servisi

Akatlar Kombi Servisi

Bir kombi servisinde aradığınız ne varsa bizde bulunmaktadır. Hizmetlerimizden 1 kez yararlandığınızda daimi müşterimiz olacağınıza garanti verebiliriz.

Akatlar kombi servisi olarak sizlere en hızlı ve en güvenilir servisi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız kombi cihazlarınızdaki arızalarda ve bakım hizmetlerinde konusunda uzman ekiplerimiz ile sizlere siz servis kaydı oluşturduktan 3 saat içinde size ulaşarak tüm sorunlarınızı yerinde çözüme ulaştırmaktayız. Cihazların tamirlerinde arızalı parçaların değişiminde sıfır ve orjianal parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir. Bu garanti süresince aynı parça tekrar arıza yaparsa servisimiz ücret talep etmeden hizmette bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz tüm kombi markalarını kapsamaktadır ve sadece garantisi tükenmiş ürünlere hizmette bulunmaktayız. Teknik servis çalışanlarımız cihazlarınızın arızalarını öncelikle arıza tespitini yapmaktadır bu sayede size verilen tamir ücreti daha sonradan (Komplike Arıza Değilse) değişmemektedir verilen fiyattan fazlası asla talep edilmez.

Firmamız resmi formları ile çalışmaktadır ve fatura kesebilmektedir Haftanın tüm 6 günü hizmet numaralarımıza ulaşabilmektesiniz.

Akatlar Kombi Elektronik Kart Tamiri
Akatlar Kombi Söküm ve Montajı
Akatlar Kombi Yedek Parça
Akatlar Kombi Arıza Tespiti
Akatlar Kombi Arıza Servisi

Diğer kombi hizmetlerimizi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Akatlar Kombi Petek Temizleme
  • Akatlar Kombi Bakımı
  • Akatlar Kombi Arıza Servisi
  • Akatlar Kombi Parça Değişimi
  • Akatlar Kombi Sökümü ve Montajı
  • Akatlar Kombi Parça Satışı

Ayrıca bu semte özel olarak kombi servis kampanyamız bulunmaktadır kampanyamıza katılabilmek için bizlere aşağıdaki kodu kayıt esnasında bildirmeniz yeterlidir.

Servis Kapanyası : Kombi – 103974

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Akatlar Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0212 253 84 44

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net