Ulus Kombi Servisi

Ulus Kombi Servisi

Ulus kombi servisi olarak sizlere en hızlı ve en güvenilir servisi olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Firmamız kombi cihazlarınızdaki arızalarda ve bakım hizmetlerinde konusunda uzman ekiplerimiz ile sizlere siz servis kaydı oluşturduktan 3 saat içinde size ulaşarak tüm sorunlarınızı yerinde çözüme ulaştırmaktayız. Cihazların tamirlerinde arızalı parçaların değişiminde sıfır ve orjianal parça değişimlerinde 1 sene firma garantisi verilmektedir. Bu garanti süresince aynı parça tekrar arıza yaparsa servisimiz ücret talep etmeden hizmette bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz tüm kombi markalarını kapsamaktadır ve sadece garantisi tükenmiş ürünlere hizmette bulunmaktayız. Teknik servis çalışanlarımız cihazlarınızın arızalarını öncelikle arıza tespitini yapmaktadır bu sayede size verilen tamir ücreti daha sonradan (Komplike Arıza Değilse) değişmemektedir verilen fiyattan fazlası asla talep edilmez.

Firmamız resmi formları ile çalışmaktadır ve fatura kesebilmektedir Haftanın tüm 6 günü hizmet numaralarımıza ulaşabilmektesiniz.

Ulus Kombi Elektronik Kart Tamiri
Ulus Kombi Söküm ve Montajı
Ulus Kombi Yedek Parça
Ulus Kombi Arıza Tespiti
Ulus Kombi Arıza Servisi

Diğer kombi hizmetlerimizi hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Ulus Kombi Petek Temizleme
  • Ulus Kombi Bakımı
  • Ulus Kombi Arıza Servisi
  • Ulus Kombi Parça Değişimi
  • Ulus Kombi Sökümü ve Montajı
  • Ulus Kombi Parça Satışı

Ayrıca bu semte özel olarak kombi servis kampanyamız bulunmaktadır kampanyamıza katılabilmek için bizlere aşağıdaki kodu kayıt esnasında bildirmeniz yeterlidir.

Servis Kapanyası : Kombi – 69904

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Ulus Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0212 253 84 44

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net