Kurtuluş Toshiba Klima Servisi

Kurtuluş Toshiba Klima Servisi Hizmetlerimiz

Kurtuluş Toshiba servisi olarak cihazlarınızdaki tüm arızaları en kısa zamanda tamir ederek sizlere en güvenilir arıza onarım ve bakım servisi hizmetinde bulunmakta ve cihazlarınızda tüm arızalar aynı gün içinde tamir edilmektedir. Tamirlerimiz firmamızın  garantisi dahilinde parça değişimleri yapılmakta ve sıfır takılan parçalar güvencemiz altındadır. 

Firmamız arıza onarımlarını aynı gün içinde yapmakta ve sadece garantisi tükenen cihazların teknik servis hizmetini vermekteyiz. Değişim yapılan sıfır parçalara 1 sene firma garantimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kurtuluş Toshiba Yıllık Klima Bakımı
  • Kurtuluş Toshiba Klima Sökümü ve Montajı
  • Kurtuluş Toshiba Klima Arıza Servisi
  • Kurtuluş Toshiba Klima Parça Değişimi
  • Kurtuluş Toshiba Klima Gaz Sarjı
  • Kurtuluş Toshiba Klima Teknik Servis

Kurtuluş Toshiba Klima Bakımı

Yıllık bakım yapılmayan klimaların arızalanma olasılığı daha yüksektir ve bakımsız klimalar ortamın havasını  oldukça bozmaktadır ve bu şekildeki klimaların birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Yapmış olduğumuz klima bakımları klimalarınızın performansını oldukça artırmaktadır bu yüzden klimalarınızın yılda en az 1 kez bakımını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kurtuluş Klima Söküm ve Montaj Hizmetlerimiz 

Klimalarınızın (AC) taşınırken yada bir yerden başka bir yere sökülüp takılma işlemlerinide aynı gün içinde yapmaktayız, klimaların söküm ve montaj hizmetlerinide arıza onarımlarında olduğu gibi size en yakın bölgeden ve aynı gün içinde hizmette bulunmaktayız. Klimalarınızın sökülme esnasında klima gazlarının toplanması sağlanmaktadır bu sayede extradan klima gazının yapılması gerekmemektedir. Sökülmeden önce klimalarınızın arıza kontrolleri yapılmakta ve takım sonrasında sadece montajımıza yani işçiliğimize 1 sene firma garantisi vermektedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kurtuluş Toshiba Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin iletişim numarası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net