Kurtuluş Arçelik Klima Servisi

Kurtuluş Arçelik Klima Servisi Hizmetleri

Kurtuluş hizmetlerimiz tüm Arçelik ürünlerine hizmetlerini özel servis adı altında hizmet vermekteyiz, hizmetlerimizden yararlandığınızda firmamızın resmi formu ile belgesi ve yapılan işlemlerin bir dökümü size verilmekte diğer döküm  firmamızda kalarak dijital ortama geçirilerek saklanmaktadır. Bu sayede geçmişe dönük tüm yapılmış olan işlemlere ulaşılabilmektedir.

Firmamız cihazlarınızın arızalarında öncelikle arıza tespitinde bulunmaktadır bu sayede arızanın giderilmeden önce maliyetini önceden öğrenebilirsiniz buda işlemler bittiğinde süpriz faturalar ile karşılaşmanızı engellemektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları.

Kurtuluş Arçelik Kombi Servisi

Kombi cihazlarınızdaki arızalar ve bakımları aynı gün içerisinde yapan firmamız Kombilerinizdeki petek temizliği gibi hizmetlerinide vermektedir. Firmamızın yapmış olduğu tüm kombi hizmeti aynı gün içinde yapılmaktadır.

Kurtuluş Arçelik Klima Servisi

Klima ürünler yaz kış kullandığımız iklimlendirme ürünleridir bu cihazların sık görülen arızalarından su akıtma, ses çıkarma, ısıtmam ve soğutmama arızalarını uzman personelimiz ile yapmaktayız.

Kurtluş Arçelik Buzdolabı Servisi

Çift kapı yada tek kapı farketmeden tüm Dolaplarınızın tüm arızalarında firmamızdan yardım alabilirsiniz. Cihazlarınızın soğutmama, buzlanma yapma, su akıtma gibi sorunları yada gaz sarjı gibi işlemleri hemen yerinde tamirini yapmaktadır. Bu tamir sonrasında parça değişimi gerektiğinde bu değişen parçayada 1 yıl firma garantisi vermekteyiz.

Diğer Vermiş Olduğumuz Hizmetler 

  • Kurtuluş Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Kurtuluş Arçelik Kurutma Makinesi Servisi
  • Kurtuluş Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Kurtuluş Arçelik Fırın ve Ocak Servisi
  • Kurtuluş Arçelik Elektrikli Süpürge Servisi
  • Kurtuluş Arçelik Su Sebili Servisi

Ayrıca firmamız bu semte özel olarak Kampanyalı Servis yapmaktadır bu kampanya ile tüm yapılan işlemlerde %10 indirim yapılmaktadır.

Kampanya Kodunuz : ARC-200154

Hizmetlerimiz ve kampanyalarımız için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kurtuluş Arçelik Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net