Kağıthane Toshiba Klima Servisi

Kağıthane Toshiba Klima Servisi Hizmetlerimiz

Kağıthanenin güvenilir ve hızlı Teknik Servis hizmetinde bulunan firmamıdan aynı gün içinde kısa zamanda arıza onarımı ve bakım hizmeti alabilirsiniz. Firmamız özel teknik servis hizmetinde bulunmakta ve sadece garantisi tükenen cihazların arıza onarımlarını yapmaktayız bu tamirlerimiz esnasında parça değişimi gerektiğinde sıfır ve orjinal parça kullanmakta ve bu parçalara 1 yıl firma garantisi vermektedir.

Firmamız arıza onarımlarını aynı gün içinde yapmakta ve sadece garantisi tükenen cihazların teknik servis hizmetini vermekteyiz. Değişim yapılan sıfır parçalara 1 sene firma garantimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kağıthane Toshiba Yıllık Klima Bakımı
  • Kağıthane Toshiba Klima Sökümü ve Montajı
  • Kağıthane Toshiba Klima Arıza Servisi
  • Kağıthane Toshiba Klima Parça Değişimi
  • Kağıthane Toshiba Klima Gaz Sarjı
  • Kağıthane Toshiba Klima Teknik Servis

Kağıthane Toshiba Klima Bakımı

Yıllık bakım yapılmayan klimaların arızalanma olasılığı daha yüksektir ve bakımsız klimalar ortamın havasını  oldukça bozmaktadır ve bu şekildeki klimaların birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Yapmış olduğumuz klima bakımları klimalarınızın performansını oldukça artırmaktadır bu yüzden klimalarınızın yılda en az 1 kez bakımını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Kağıthane Klima Söküm ve Montaj Hizmetlerimiz 

Klimalarınızın (AC) taşınırken yada bir yerden başka bir yere sökülüp takılma işlemlerinide aynı gün içinde yapmaktayız, klimaların söküm ve montaj hizmetlerinide arıza onarımlarında olduğu gibi size en yakın bölgeden ve aynı gün içinde hizmette bulunmaktayız. Klimalarınızın sökülme esnasında klima gazlarının toplanması sağlanmaktadır bu sayede extradan klima gazının yapılması gerekmemektedir. Sökülmeden önce klimalarınızın arıza kontrolleri yapılmakta ve takım sonrasında sadece montajımıza yani işçiliğimize 1 sene firma garantisi vermektedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Toshiba Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin iletişim numarası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net