Gültepe Toshiba Klima Servisi

Gültepe Toshiba Klima Servisi Hizmetlerimiz

Toshiba ürünlerinizin arıza onarımı bakımı ve parça değişimlerini kısa zaman içinde tamir eden ekiplerimiz ürünlerinizdeki tüm sorunları en kısa zamanda tamir ederek siz değerli Klima kullanıcılarının arıza onarımlarını tamir etmektedir. Ürünlerinizdeki tüm sorunlar konusunda tecrübeli ekiplerimiz aynı gün içinde sizlere ulaşarak arıza onarımlarını hemen yerinde yapmaktadır.

Klimalarınızdaki tüm parça değişimlerinde (Sıfır ve Orjinal Parçalarda) 1 yıl firma garantisi verilmektedir.

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Gültepe Toshiba Yıllık Klima Bakımı
  • Gültepe Toshiba Klima Sökümü ve Montajı
  • Gültepe Toshiba Klima Arıza Servisi
  • Gültepe Toshiba Klima Parça Değişimi
  • Gültepe Toshiba Klima Gaz Sarjı
  • Gültepe Toshiba Klima Teknik Servis

Gültepe Toshiba Klima Bakım Servisi

Yıllık bakım yapılmayan klimaların arızalanma olasılığı daha yüksektir ve bakımsız klimalar ortamın havasını  oldukça bozmaktadır ve bu şekildeki klimaların birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Yapmış olduğumuz klima bakımları klimalarınızın performansını oldukça artırmaktadır bu yüzden klimalarınızın yılda en az 1 kez bakımını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Gültepe Klima Söküm ve Montaj Servisi

Klimalarınızın (AC) taşınırken yada bir yerden başka bir yere sökülüp takılma işlemlerinide aynı gün içinde yapmaktayız, klimaların söküm ve montaj hizmetlerinide arıza onarımlarında olduğu gibi size en yakın bölgeden ve aynı gün içinde hizmette bulunmaktayız. Klimalarınızın sökülme esnasında klima gazlarının toplanması sağlanmaktadır bu sayede extradan klima gazının yapılması gerekmemektedir. Sökülmeden önce klimalarınızın arıza kontrolleri yapılmakta ve takım sonrasında sadece montajımıza yani işçiliğimize 1 sene firma garantisi vermektedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gültepe Toshiba Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin iletişim numarası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net