Gültepe Demirdöküm Klima Servisi

Gültepe Demirdöküm Klima Servisi Hizmetlerimiz

Gültepenin güvenilir arıza onarım ve bakım servisi olarak siz değerli Demirdöküm klima kullanıcılarının cihazlarındaki oluşmuş tüm sorunları aynı gün içinde yerinde tamir hizmeti vermekteyiz. Arızalanan ürünlerinizdeki tüm sorunlar konusunda tecrübeli ekiplerimiz tarafından aynı gün içinde tamir edilmektedir.

Bu tamirler esnasında sıfır kullanmış olduğumuz parçalara 1 sene firma garantisi vererek garanti altına almaktayız bu garantiler sonrasında cihaza takılan parçada bir arıza oluştuğunda ücretsiz olarak servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klimalardaki arıza onarımları cihazlar söküm yapılmadan yerinde tamir edilmektedir bu sayede en hızlı servisi almış olursunuz.

Hizmet sonrasında sizlere firma resmi formlarımız kesilerek bilgilendirme yapılmaktadır. Hizmetlerimizden bazı başlıkları hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Gültepe Demirdöküm Klima Servisi
Gültepe Demirdöküm Klima Montajı
Gültepe Demirdöküm Klima Sökümü
Gültepe Demirdöküm Klima Tamiri
Gültepe Demirdöküm Klima Bakımı
Gültepe Demirdöküm Klima Parça Değişimi
Gültepe Demirdöküm Klima Gaz Kaçağı
Gültepe Demirdöküm Klima Kart Tamiri

Hizmetlerimizi özel teknik servis olarak hizmette bulunmakta ve sadece garantisi tükenen cihazlara teknik servis hizmetinde bulunmaktayız.Bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gültepe Demirdöküm Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası hemen aşağıda bulabilirsiniz.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net