Gayrettepe Bosch Servisi

Gayrettepe Bosch Servisi Hizmetlerimiz

Gayrettepe ve yakın bölgelere Teknik Servis hizmetinde bulunan firmamız cihazlarınızda yaşamış olduğunuz tüm arızaları bakımları ve parça değişimlerini en kısa zamanda tamir ederek sizlere en kaliteli ve güvenilir servis hizmetinde bulunmaktadır ve bu hizmetleri siz servis kaydı oluşturduğunuz gün içinde yapmaktdır.

Bosch özel teknik servisi olarak tüm Bosch marka ürünlerinizin arızalarını en kısa zamanda tamirlerini yapmaktayız. Firmamız sadece garantisi tükenmiş cihazlara hizmette bulunmaktadır.

Neler Yaparız ?

Firmamız Bosch ürünlerinde mekani ve elektronik arızaların giderilmesini ve bu cihazların bakımlarını yapmaktayız. Yapmış olduğumuz tüm işlemlerde firma resmi formu ile belgelendirmektedir. Parça değişimlerinde sıfır ve orjinal parçalar kullanılmakta ve bu parçalara 1 sene firma garantisi verilmektedir.

Hizmet verdiğimiz ürünlerin bir kısmını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Gayrettepe Bosch Kombi Servis Hizmetleri
  • Gayrettepe Bosch Klima Servis Hizmetleri
  • Gayrettepe Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
  • Gayrettepe Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
  • Gayrettepe Bosch Kurutma Makinesi Servisi Hizmeti
  • Gayrettepe Bosch Fırın ve Ocak Servisi Hizmeti
  • Gayrettepe Bosch Televizyon Servisi

Firmamız aynı zaman Klima söküm ve montaj hizmeti ile Kombi Bakım ve petek temizleme hizmetide vermektedir bu hizmetlerimizden’de aynı gün içinde servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanabilmek ve servis kaydı oluşturmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Gayrettepe Bosch Servis Numarası

0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net