Fulya Toshiba Klima Servisi

Fulya Toshiba Klima Servisi Hizmetlerimiz

Fulya ve yakın semtlerin Toshiba Klima Servisi olarak sizlere daima en güvenilir arıza onarım ve bakım servisi hizmetinde bulunmaktadır cihazlarınızda yaşamış olduğunuz tüm sorunlar konusunda tecrübeli ustalarımız tarafından arızaların onarımları yapılmaktadır. Klimalarınızın arızaları hemen yerinde kontrol edilmekte ve bu kontrolleri sonrasında sizlere arızalar hakkında bilgiler verilmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda klimalarınızın tamirlerini yaptırabilirsiniz.

Firmamız arıza tamirleri aynı gün içinde yapmakta ve sadece garantisi tükenen cihazların teknik servis hizmetini vermekteyiz. Değişim yapılan sıfır parçalara 1 yıl firma garantimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Fulya Toshiba Yıllık Klima Bakımı
  • Fulya Toshiba Klima Sökümü ve Montajı
  • Fulya Toshiba Klima Arıza Servisi
  • Fulya Toshiba Klima Parça Değişimi
  • Fulya Toshiba Klima Gaz Sarjı
  • Fulya Toshiba Klima Teknik Servis

Fulya Toshiba Klima Bakımı

Yıllık bakım yapılmayan klimaların arızalanma olasılığı daha yüksektir ve bakımsız klimalar ortamın havasını  oldukça bozmaktadır ve bu şekildeki klimaların birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Yapmış olduğumuz klima bakımları klimalarınızın performansını oldukça artırmaktadır bu yüzden klimalarınızın yılda en az 1 kez bakımını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Fulya Klima Söküm ve Montaj Hizmetlerimiz 

Klimalarınızın (AC) taşınırken yada bir yerden başka bir yere sökülüp takılma işlemlerinide aynı gün içinde yapmaktayız, klimaların söküm ve montaj hizmetlerinide arıza onarımlarında olduğu gibi size en yakın bölgeden ve aynı gün içinde hizmette bulunmaktayız. Klimalarınızın sökülme esnasında klima gazlarının toplanması sağlanmaktadır bu sayede extradan klima gazının yapılması gerekmemektedir. Sökülmeden önce klimalarınızın arıza kontrolleri yapılmakta ve takım sonrasında sadece montajımıza yani işçiliğimize 1 sene firma garantisi vermektedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Fulya Toshiba Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin iletişim numarası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net