Fatih Sharp Klima Servisi

Gülbağ Sharp Klima Servisi Bilgisi

Klima ürünleri diğer kullandığımız elektronik ürünler yada beyaz eşyalardan farklı değildir bu yüzden diğer ürünlerimize nasıl bakıyorsak bu ürünlerede aynı şekilde belkide daha özenle bakmamız gerekmektedir zira bu ürünler sağlığımıza direkt etki edecek ürünlerdir. Kullanıcınların yapması gerekenler özellikle filtrelerin her 3 ayda 1 kez olmak üzere çıkartılıp temizlenmesi ön flaplar ve klima ağzının nemli bezle silindikten sonra kurulanması gerekmektedir. Bu işlem sayesinde cihazınızın ön temizliğini yapmış olursunuz.

Nevarki bu temizlik işlemi klimanızın bakımı için yeterli olmamaktadır burda devreye biz girmekteyiz bizim yaptığımız işlem sizin yaptığınız işlemden farklılık göstermektedir. Cihazınızın içi açılrak klima içi kimyasalla ile temizlenmesi elektronik bağlantı ve sensör kartlarının kontrolü iç bakteri temizliği sayesinde cihazınızın bakımı tam anlamı ile yapılmaktdır.

Gülbağ semtine hizmet veren klima servis firmamızdan bakım haricinde cihazlarınızın arızalarını ve parça değişim hizmetlerinden’de faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu bölgeye zaman zaman kampanyalarda düzenlemekteyiz.

  • Gülbağ Sharp Klima Bakımı
  • Gülbağ Sharp Klima Parça Değişimi Hizmeti
  • Gülbağ Sharp Klima Montaj ve Söküm Hizmeti
  • Gülbağ Sharp Klima Arıza Onarım Hizmeti
  • Gülbağ Sharp Klima Kumanda
  • İkinci El Sharp Klima Alım ve Satımı
  • Gülbağ Sharp Klima Gaz Sarjı (Full yada Takviye Opsiyonel)

Gülbağ Sharp Klima Servis Klima Kampanya Bilgileri 

Firmamız bu bölgeye özel olarak yapmış olduğu kampanyadan yararlanarak %15 indirimden faydalanabilirsiniz. Firmamızın bu yaptığı indirim sadece Gülbağ bölgesine özel olup diğer semtlerdeki fiyat ve bilgiler ile farklılık gösterebilir.

Not : (İndirimlerimiz parça değişimlerinde %15 Bakım veya türevindeki işlemlerde %10’dur.)

Kampanyamızdan yararlanmak için bizlere aşağıdaki kampanya kodunu servis kaydı oluşturma esnasında bizlere vermeniz gereklidir.

Kampanya Kodu : Sharp-0556434561

Teknik servis hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Gülbağ Sharp Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net