Çağlayan Demirdöküm Kombi Servisi

Çağlayan Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetlerimiz

Kaliteli ürünler üreten Demirdöküm markasının tüm kombi modellerinin özel servisi olarak hizmet veren firmamız cihazlarınızda yaşadığınız tüm arızaları ve sorunları hemen yerinde çözüme ulaştırmaktadır. Firmamızın yapmış olduğu bu servislerden sadece garantisi tükenmiş ürünlerde hizmet alabilirsiniz. Cihazlarınızın sıcak su sorunlarını yada ısınma proplemlerini Aynı Gün Demirdöküm Servisi olarak kısa zaman içinde evinize, işyerinize gelerek hizmet vermekteyiz.

Kombi cihazlarınızda aniden karşılaşmış olduğunuz sıcak su vermeme yada altından su akıtma proplemlerinizde zaman kaybetmeden bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz zira bu sorunlar daha fazla büyümeden hemen müdahele edilmesi gereken sorunlardır.Firmamızdan yardım talep ettiğinizde gezici araçlarımız kısa bir zaman sonra size gelecek ve tüm sorunlarınızı yerinde çözüme ulaştıracaktır.

Hizmetlerimizden indirimli bir şekilde yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki kampanya kodunu bizlere vermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Kodu : DEM-100540

Kampanyamız sadece Çağlayan semtine özel olarak üretilmiş olup diğer semtlerde yapılan kampanyalarımız ile farklılık gösterebilir.

Hizmetlerimizden Bazıları 

  • Çağlayan Demirdöküm Kombi Tamiri
  • Çağlayan Demirdöküm Kombi Petek Temizleme
  • Çağlayan Demirdöküm Kombi Bakımı
  • Çağlayan Demirdöküm Kombi Parça Değişimi
  • Çağlayan Demirdöküm Kombi Elektronik Kart Tamiri
  • Çağlayan Demirdöküm Isıtma Proplemi Arızalarının Tamiri
  • Çağlayan Demirdöküm Esanjör, Genleşme Tankı, Ventil Değişimleri

Servis kaydı oluşturmak ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizlere aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Çağlayan Demirdöküm Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet ve kampanya yaptığımız bölgenin haritası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net