Beşiktaş Toshiba Klima Servisi

Beşiktaş Toshiba Klima Servisi Hizmetlerimiz

Uzman ekiplerimiz ile Toshiba Klima ürünlerinizde yaşamış olduğunuz tüm sorunları kısa bir zaman içerisinde tamir ederek siz değerli klima kullanıcılarına en kısa zamanda Teknik Destek hizmetinde bulunmaktayız. Firmamız ürünlerinizdeki tüm arızaların tamirinden önce arızalı ürünlerin tam kontrollerini yapmaktayız ve bu sayede arızalar hakkında sizlere bilgi verilmektedir. Arızaların tamirlerini yaptırmak istediğinizde size verilen fiyatlarımız fix fiyatlar olmakla birlikte çeşitli ödeme imkanları’da sizlere sunulmaktadır.

 

Firmamız arıza onarımlarını aynı gün içinde yapmakta ve sadece garantisi tükenen cihazların teknik servis hizmetini vermekteyiz. Değişim yapılan sıfır parçalara 1 sene firma garantimiz bulunmaktadır.

Hizmetlerimizden bazılarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

  • Beşiktaş Toshiba Yıllık Klima Bakımı
  • Beşiktaş Toshiba Klima Sökümü ve Montajı
  • Beşiktaş Toshiba Klima Arıza Servisi
  • Beşiktaş Toshiba Klima Parça Değişimi
  • Beşiktaş Toshiba Klima Gaz Sarjı
  • Beşiktaş Toshiba Klima Teknik Servis

Beşiktaş Toshiba Klima Bakımı

Yıllık bakım yapılmayan klimaların arızalanma olasılığı daha yüksektir ve bakımsız klimalar ortamın havasını  oldukça bozmaktadır ve bu şekildeki klimaların birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Yapmış olduğumuz klima bakımları klimalarınızın performansını oldukça artırmaktadır bu yüzden klimalarınızın yılda en az 1 kez bakımını yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Beşiktaş Klima Söküm ve Montaj Hizmetlerimiz 

Klimalarınızın (AC) taşınırken yada bir yerden başka bir yere sökülüp takılma işlemlerinide aynı gün içinde yapmaktayız, klimaların söküm ve montaj hizmetlerinide arıza onarımlarında olduğu gibi size en yakın bölgeden ve aynı gün içinde hizmette bulunmaktayız. Klimalarınızın sökülme esnasında klima gazlarının toplanması sağlanmaktadır bu sayede extradan klima gazının yapılması gerekmemektedir. Sökülmeden önce klimalarınızın arıza kontrolleri yapılmakta ve takım sonrasında sadece montajımıza yani işçiliğimize 1 sene firma garantisi vermektedir.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere hemen aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Toshiba Klima Servis Numarası
0212 235 51 18
0212 235 23 30
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin iletişim numarası.


ISITMA SOGUTMA SANAYİ ISITMA SOGUTMA SANAYİ topmillion.net